MechaDevs promuje dobre praktyki w nauce mechaniki i wytrzymałości materiałów.

Nie zostawiaj wszystkiego na ostatnią chwilę –  regularnie powtarzaj materiał przekazywany na zajęciach, rozwiązuj zadania z mechaniki w EquiBeam.

To bardzo ważne:  ucząc się, korzystaj z dodatkowych materiałów dostępnych w literaturze czy Internecie.

Jako zespół MechaDevs serdecznie zachęcamy do czytania naszego BLOGa, oglądania naszych materiałów na YT oraz do czerpania wiedzy z kursów tworzonych przez naszych Partnerów!

W szkoleniach naszych Partnerów znajdziecie solidne podstawy teoretyczne, rozwiązania wielu ciekawych przykładów i ćwiczenia do samodzielnego rozwiązania.

Obliczenia belek w aplikacji EquiBeam

DobryKorepetytor.pl to platforma edukacyjna oferująca kursy online z przedmiotów technicznych.

Nasza oferta skierowana jest głównie do studentów uczelni technicznych oraz osób pracujących w branżach technicznych. Nasze kursy najczęściej wybierają studenci takich kierunków jak Budownictwo, Architektura, Mechanika i Budowa Maszyn i wiele innych.

Kursy online są tworzone z dbałością o jakość techniczną i merytoryczną.

Na stronie DobryKorepetytor.pl znajdziecie również kursy tworzone przez naszego obliczeniowca, Marcina Hatłas, w tym pełny kurs wprowadzający do EquiBeam.

EduPanda.pl oferuje korepetycje (stacjonarne lub online) oraz kursy online z przedmiotów ścisłych i technicznych:

  • Wytrzymałość materiałów,
  • Mechanika budowli/konstrukcji,
  • Mechanika płynów,
  • Metody numeryczne/obliczeniowe,
  • Mechanika techniczna,
  • Elektrotechnika/Teoria obwodów,
  • Robot Structural Analysis

w tym ponad 700 zadań z rozwiązaniami krok po kroku, ponad 40h nagrań, ponad 500 autentycznych tematów zadań z egzaminów z poprzednich lat z kilku polskich uczelni.

Wszystkie tematy zadań są dostępne za darmo, podobnie jak kilkanaście godzin nagrań, które dostępne są zarówno na naszej stronie, jak i na kanale w serwisie YouTube.

Statyka.com.pl to strona poświęcona podstawom statyki, gdzie w możliwie jak najprostszy sposób przedstawione są schematy rozwiązywania statycznie wyznaczalnych belek, ram i kratownic.

Przykłady omawiane na stronie tłumaczą krok po kroku jak je rozwiązywać – zaczynając od sprawdzenia statycznej wyznaczalności, poprzez obliczenie reakcji podpór aż do wyznaczenia sił wewnętrznych.

Strona odwiedzana przez tysiące studentów, którym nieprzerwanie od 2011 roku pomaga zrozumieć podstawy statyki i mechaniki.

Statyka.info  to miejsce w internecie dla każdego uczestnika przedsięwzięcia budowlanego.

Studenci kierunków technicznych znajdą materiały pozwalające zaliczyć kursy na uczelniach.

Inwestorzy zdobędą wiedzę o metodach kontroli kosztów, wykonawców oraz zabezpieczenia się przed nieuczciwymi wykonawcami.

Inżynierowie oraz wykonawcy będą mogli wymieniać się doświadczeniami i wiedzą oraz znajdą informacje o nowelizacjach norm i prawa budowlanego.